Isikuandmete töötlemise kord

  1. Käesolev isikuandmete töötlemise kord (edaspidi „Kord“) reguleerib Väikeliising OÜ ja tema partnerite poolt teostatavat isikuandmete töötlemist.
  2. Väikeliising salvestab andmeid vajalikus mahus, et koostada tehingu tegemiseks vajalikud lepingud ning tagada taotluse ja tehingu aususe kontrollitavus.
  3. Liisingutaotluse esitamisel annab Klient Väikeliisingule nõusoleku edastada tema taotluses esitatud andmed oma partnerile TF Bank AB (publ.) Eesti filiaal (edaspidi partner).
  4. Väikeliising edastab kliendi andmed oma partnerile eesmärgiga tagada kliendile võimalikult soodne ja kiire krediidipakkumine. Kliendiandmeid töödeldakse vajalikus mahus antud eesmärgi saavutamiseks. Seejuures on
  5. Väikeliising partneri Isikuandmete töötlemise tingimused on kättesaadavad järgmisel veebilehel:
  6. partneri Isikuandmete töötlemise tingimused
  7. Vajutades "Saada taotlus" nõustub klient ühtlasi ka ülalnimetatud partneri kliendiandmete töötlemise tingimustega.
🗴
Sulle huvipakkuva info kuvamiseks, parema kasutajakogemuse tagamiseks ja turundamiseks kasutame küpsiseid. Kui nõustud, palun vali „Jah, nõustun”.
✅ Jah, nõustun


Juhime tähelepanu, et kasutame küpsiseid ka taotluse registreerimiseks. Küpsiste eelistusi on võimalik muuta, kui muudad oma kasutatava seadme sätteid ning kustutad salvestatud küpsised. Täpsema info saamiseks tutvu meie küpsiste kasutamise eeskirjaga.